Pension Gerta Český Krumlov

Pokoje Pensionu Gerta Český Krumlov, Vaše ubytování v jižních Čechách. Ideální pro páry, skupiny přátel a pro rodiny s dětmi. 

Všechny naše pokoje a vnitřní společné prostory jsou pokryty  bezplatnou WIFI. V přízemí pensionu je snídaňová místnost, kterou můžete použít i v průběhu dne na přípravu kávy, svačin nebo večerního posezení. Hosté z pokojů bez lednice si mohou uložit potraviny tam. V přízemí pensionu jsou toalety.

Logo Pension Gerta Český Krumlov

Odjezdy, příjezdy

Odjezdy máme nastaveny na 10:30 a příjezdy na 12:00. Pokud potřebujete odjíždět později, ale na Váš pokoj dorazí hosté, tak si můžete uložit zavazadla v zázemí pensionu. Snažíme se vyjít hostům vstříc, proto jsou příjezdy a odjezdy nastaveny hodně těsně k sobě. V případě, že odjíždí najednou více pokojů, tak není možné všechny pokoje připravit na 12. Ideální je do rezervace uvést přibližnou dobu Vašeho příjezdu, aby bylo vše připraveno včas a hlavně s dostatečným úklidem, bez kterého Vás do pokoje prostě nepustíme 🙂 Do doby, než bude Váš pokoj připraven, můžete posedět v naší zahradě či snídaňové místnosti. 

Venkovní prostory

V zahradě najdete různá místa k posezení, jezírko, bazén, mini koutek pro děti a gril. Bazén je zapuštěný, prosíme o hlídání dětí v jeho blízkosti. Schody jsou součástí bazénu, není nutné je při vstupu zdolávat. Vstup je pohodlnější a rychlejší pro Vás, ale i pro děti. 

Pokud budete chtít grilovat, tak nám to raději uveďte do rezervace nebo při příjezdu. Gril je k dispozici vždy, ale rezervací se nic nepokazí. Máte jistotu v klidném pěkném večeru.

 Zde si vyberte ideální pokoje Pensionu Gerta Český Krumlov pro Vaši dovolenou

Pokoje

Nejmenší pokoj našeho pensionu s výhledem do zahrady. Využíváme ho jako jednolůžkový (zejména v mimosezoně) nebo jako dvojlůžkový pokoj pro kratší dovolenou. 

Tento pokoj je vyhledávaný i pro delší pobyty, pokud chcete u ubytování nějaké náklady ušetřit a využít je při dovolené jinak. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte jeho velikost sami.

Do pokoje je možné přidat televizor. Rozměr pokoje je 8,1m2 a koupelny 3,6m2.

Výhled do zahrady.

Fotografie

Pokoj vhodný pro rodinu s jedním dítětem. Z okna uvidíte celou naši zahradu. V předsíňce pokoje je umístěna malá lednička a v pokoji je TV. 

Ve fotogalerii nám chybí foto koupelny, můžete si ji prohlédnout na fotce koupelny menšího pokoje. Obě koupelny jsou identické. 

Rozměr pokoje je 14,7m2 a koupelna 3,6m2.

Výhled do zahrady.

 

Fotogalerie

Ideální volba pro čtyřčlennou rodinu. Sice uvádíme jako pokoj, ale jedná se o dva samostatné pokoje a dvě koupelny. Po otevření vstupních dveří apartmánu vstoupíte do malé  chodbičky s ledničkou. Vlevo je vstup do první koupelny a vpravo do prvního pokoje. Protější dveře vedou do druhé místnosti, která má koupelnu druhou. Pokud apartmán využijete při cestování s přáteli, tak je potřeba počítat s tím, že jeden z párů bude chodit do koupelny přes chodbičku. Nikoli společnou pro celý pension, ale pro vaše dva pokoje.

I zde je možné mít TV. Z obou pokojů a jedné koupelny je výhled přímo na město Český Krumlov. 

Rozměry pokojů jsou 11,47 a 11,5m2, koupelen 4,42 a 2,4m2a chodby 18,2m2.

Fotogalerie

Klasický pokoj pro 2 osoby s manželskou postelí. V pokoji je TV.

Rozměr pokoje je 13m2 a koupelny 2,6m2.

Výhled na město Český Krumlov.

Fotogalerie

V pokoji je dvojlůžková postel, TV a kuchyňský koutek s vařičem, ledničkou a varnou konvicí. Do pokoje není problém umístit 3. lůžko nebo dětskou postýlku. 

Výhled je do zahrady, kde máte hned za dveřmi umístěno posezení. Ideální pro rodinu s malým dítětem, kde si rodiče po uspání mohou sednout hned za okno, kde spí jejich poklad.

Jediný pokoj našeho pensionu, který není umístěn v patře. Je “skoro” bezbarierový (1 schod z parkoviště, 1 schod na zahradu, mírný kopeček a 1 schod do pokoje).

Rozměr pokoje je 15,2m2, koupelny 3,71m2 a předsíňky 2,28m2.

 

Fotogalerie

Instagram