Pension Gerta Český Krumlov

Pokoje Pensionu Gerta Český Krumlov, Vaše ubytování v jižních Čechách. Ideální pro páry, skupiny přátel a pro rodiny s dětmi. 

Všechny naše pokoje a vnitřní společné prostory jsou pokryty  bezplatnou WIFI. V přízemí pensionu je snídaňová místnost, kterou můžete použít i v průběhu dne na přípravu kávy, svačin nebo večerního posezení. Hosté z pokojů bez lednice si mohou uložit potraviny tam. V přízemí pensionu jsou toalety.

Logo Pension Gerta Český Krumlov

Odjezdy, příjezdy

Odjezdy máme nastaveny na 10:30 a příjezdy na 12:00. Pokud potřebujete odjíždět později, ale na Váš pokoj dorazí hosté, tak si můžete uložit zavazadla v zázemí pensionu. Snažíme se vyjít hostům vstříc, proto jsou příjezdy a odjezdy nastaveny hodně těsně k sobě. V případě, že odjíždí najednou více pokojů, tak není možné všechny pokoje připravit na 12. Ideální je do rezervace uvést přibližnou dobu Vašeho příjezdu, aby bylo vše připraveno včas a hlavně s dostatečným úklidem, bez kterého Vás do pokoje prostě nepustíme 🙂 Do doby, než bude Váš pokoj připraven, můžete posedět v naší zahradě či snídaňové místnosti. 

Venkovní prostory

V zahradě najdete různá místa k posezení, jezírko, bazén, mini koutek pro děti a gril. Pokud budete chtít grilovat, tak nám to pro jistou uveďte do rezervace nebo při příjezdu. Gril je k dispozici vždy, ale rezervací se nic nepokazí. Máte jistotu v klidném pěkném večeru.

 Zde si vyberte ideální pokoje Pensionu Gerta Český Krumlov pro Vaši dovolenou

Pokoje

Nejmenší pokoj našeho pensionu s výhledem do zahrady. Využíváme ho jako jednolůžkový nebo jako dvojlůžkový pokoj pro kratší dovolenou. 

Tento pokoj je vyhledávaný i pro delší pobyty, pokud chcete u ubytování nějaké náklady ušetřit a využít je při dovolené jinak. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte jeho velikost sami.  

Do pokoje je možné přidat televizor. 

Fotografie

 

Pokoj vhodný pro rodinu s jedním dítětem. Z okna uvidíte celou naši zahradu. V předsíňce pokoje je umístěna malá lednička a v pokoji je TV. 

Ve fotogalerii nám chybí foto koupelny, můžete si ji prohlédnout na fotce koupelny menšího pokoje. Obě koupelny jsou identické. 

 

Fotogalerie

Ideální volba pro čtyřčlennou rodinu. Sice uvádíme jako pokoj, ale jedná se o dva samostatné pokoje a dvě koupelny. Po otevření vstupních dveří apartmánu vstoupíte do malé  chodbičky s ledničkou. Vlevo je vstup do první koupelny a vpravo do prvního pokoje. Protější dveře vedou do druhé místnosti, která má koupelnu druhou. Pokud apartmán využijete při cestování s přáteli, tak je potřeba počítat s tím, že jeden z párů bude chodit do koupelny přes chodbičku. Nikoli společnou pro celý pension, ale pro Vaše dva pokoje.

I zde je možné mít TV. Z obou pokojů a jedné koupelny je výhled přímo na město Český Krumlov. Z okna vidíte zámek.

Fotogalerie

Klasický pokoj pro 2 osoby s manželskou postelí. V pokoji je TV.

Z pokoje je výhled přímo na město Český Krumlov. V okně vidíte zámek.

Fotogalerie

V pokoji je dvojlůžková postel, TV a kuchyňský koutek s vařičem, ledničkou a varnou konvicí. Do pokoje není problém umístit 3. lůžko nebo dětskou postýlku. 

Výhled je do zahrady, kde máte hned za dveřmi umístěno posezení. Ideální pro rodinu s malým dítětem, kde si rodiče po uspání mohou sednout hned za okno, kde spí jejich poklad.

Jediný pokoj našeho pensionu, který není umístěn v patře. Je “skoro” bezbarierový (1 schod z parkoviště, 1 schod na zahradu, mírný kopeček a 1 schod do pokoje)

 

Fotogalerie

Instagram